Ešte ste neprišli na to, čo presne by ste chceli robiť, ale viete, čo robiť určite nechcete?

Máte sen o tom, že budete robiť prácu, ktorá vás nie len bude baviť, ale aj uživí?

Máte už dosť toho, že po pracovnom pohovore zakaždým dostanete správu, že na danú pozíciu uprednostnili iného kandidáta?

Viete, akú prácu by ste chceli robiť, ale podľa opisu pracovnej pozície ani zďaleka nespĺňate požiadavky na to, aby vás pozvali na pracovný pohovor?

Stráviť niekoľko hodín sledovaním ponúk práce na internetových portáloch a vo výsledku sa cítiť frustrovaný kvôli nedostatočnej kompetencii na ponúkané pozície, nie je nič len stratou vášho času. V horšom prípade ani len nezareagujú na váš životopis, v tom lepšom vás síce možno pozvú na pracovný pohovor, nakoniec však dostanete známu odmietavú odpoveď, čo vo vás vyvolá iba ďalšie pochybnosti o sebe samom.

Iste sa vám už stalo aj to, že vás zaujala taká ponuka, na ktorú ste sa vnútorne cítili kompetentný, avšak uvedené požiadavky na takú pozíciu ste nespĺňali. Dobrou správou je, že existuje spôsob, ako sa k takej pozícii dopracovať. Alebo ešte k niečomu lepšiemu.

Získať prácu, po ktorej túžite, alebo začať podnikať v oblasti, ktorá vás zaujíma začína procesom sebapoznania. V tomto procese si uvedomíte svoje talenty a osobnostné predpoklady, ktoré vás prirodzeným spôsobom dovedú k vytúženému cieľu. Bez toho, aby ste sa zúfalo snažili prispôsobiť požiadavkám niekoho iného, sľúbili na pohovore aj to, čo nedokážete splniť a čelili nepríjemným a stresujúcim situáciam, do ktorých ste sa dostali.

Máte už dosť toho hrať sa na niekoho, kým nie ste?

Sledujete iných ľudí v oblasti, ktorá vás zaujíma a hovoríte si, že by ste to vedeli robiť lepšie, no neviete ako začať?

Zistite, čo vám bráni spraviť ten prvý, povestný krok k tomu, aby ste mohli robiť prácu, ktorá vám prinesie radosť a slobodu a nájdite spôsob, ako sa k nej dopracovať.

Rezervujte si termín úvodnej konzultácie.

Služba zahŕňa:

  • analýza životnej situácie
  • definovanie požadovaného stavu
  • identifikácia kľúčovej oblasti pre zmenu
  • návrh stratégie pre dosiahnutie zmeny
  • Trvanie: 30 min
  • Forma: online
  • Cena: bezplatne

medzera

Máte otázku? Napíšte mi cez Kontaktný formulár a ozvem sa vám.