rastlina položená na knihách
Zdroj: Unsplash.com

Ako som to už o sebe uviedla v časti „O mne“, som fanúšikom celoživotného vzdelávania. Okrem toho, že som študentom psychológie, sa tiež pravidelne vzdelávam v koučingu a zúčastňujem sebarozvojových workshopov. Neustále na sebe pracujem a hľadám si zdroje inšpirácie u svojich kolegov koučov a lektorov, aby som potom sama mohla prinášať témy sebarozvoja do svojich workshopov a pracovať pritom svojským štýlom, ktorý zase zaujme inú skupinu ľudí, čo na sebe chcú pracovať. Táto nikdy nekončiaca a stále sa zväčšujúca špirála vzdelávania je pre mňa zdrojom nekonečného šťastia a spokojnosti. Staňte sa tiež jej súčasťou.

Nebolo by skvelé naučiť sa niečo nové o sebe a využiť to pri najbližšej možnej príležitosti vo svoj prospech?

Pozývam vás na sériu kreatívnych workshopov „PRESAĎ SA – zmeň perspektívu, aby si mohol rozkvitnúť“, počas ktorých budete hravým spôsobom znovuobjavovať zdroje svojej sily aj svojich obáv a naučíte sa s nimi vedome pracovať, aby ste ich vedeli využívať vo svoj prospech. Pochopíte, že na to, aby ste si splnili svoje sny máte všetko už dávno k dispozícii, a tak ako každý, aj vy so svojou jedinečnou osobnosťou môžete inšpirovať svoje okolie a robiť tento svet tým najlepším možným miestom pre život.

Proces sebapoznania je nikdy nekončiacim procesom učenia sa v medziľudskej interakcii. A dobrá medziľudská interakcia a komunikácia je hybnou silou všetkých zmien k lepšiemu. Nie je práve toto je zmyslom ľudského životaprispieť svojim malým kúskom k veľkým zmenám? Hovorí sa, že ak chcete zmeniť tento svet, svoje okolie, začnite od seba. Existuje mnoho spôsobov ako to dosiahnuť. Aký vám ponúkam ja?

Prostredníctvom divadla a koučingu vám ukážem, ako možno zmeniť pohľad na seba samého. Naučíte sa pochopiť samých seba, svojej emócie a dáte udalostiam vo svojom živote nový zmysel. Vstúpite do role tvorcu svojho vlastného života. Bude to proces kreatívny, prekvapivý, občas sa možno aj zapotíte, keď budete o sebe uvažovať, ale na jeho konci nájdete spokojnosť so sebou a energiu, ktorá vám pomôže dosiahnuť, čo budete chcieť. Teším sa na vás!

Kalendár kreatívnych workshopov 2022

DátumBližšie informácieCena (EUR/1 osoba) ObsadenosťPrihlásenie
27.1.2022PRESAĎ SA0/12
24.2.2022PRESAĎ SA0/12
31.3.2022PRESAĎ SA0/12
28.4.2022PRESAĎ SA0/12
26.5.2022PRESAĎ SA0/12
30.6.2022PRESAĎ SA0/12

Ak sa chcete dozvedieť viac o metóde DRAMA coaching-u, ktorou pracujem, môžete si o nej prečítať tu. V prípade vášho záujmu o workshop alebo o individuálny online koučing ma môžete kontaktovať tu.