Prerastajú vám vaše povinnosti cez hlavu?

Objavujú sa u vás čoraz častejšie záchvaty hnevu až nakoniec od vyčerpania rezignujete a celé dni nerobíte nič?

Nebaví vás plniť úlohy spôsobom, ktorý podľa vás nedáva zmysel?

Cítite, že váš životný štýl je dlhodobo neudržateľný a túžite v ňom nájsť rovnováhu?

Keď sa opýtate desiatich ľudí na ulici, čo sú tri najdôležitejšie hodnoty v ich živote, väčšina z nich medzi nimi spomenie zdravie. Keby ste sa ich však následne opýtali, ako sa u nich prejavuje starostlivosť o to najcennejšie, čo v živote majú, čo by vám povedali? Ako by ste na túto otázku odpovedali vy?

Zdravie je vo väčšine prípadov to posledné, čo na dennej báze riešime. Pokiaľ nerobí problémy, je pre nás samozrejmosťou. Až keď nás zastaví choroba z vyčerpania, všetko ostatné ide bokom a my dostaneme príležitosť sa zastaviť a porozmýšľať o tom, ako vlastne fungujeme. Naozaj to musí zájsť až tam?

Ak u seba dlhodobo pozorujete príznaky únavy a čoraz menej dokážete ovládať svoje emócie, ktorými vám vaše telo signalizuje, že sa niečo deje, dostávate sa do začarovaného kruhu, až vás jednoducho vypne. Vaše telo má svoju vlastnú múdrosť a použije ju proti vašej hlave. Pre vás. Aby vám pripomenulo, že sa nedržíte svojich vlastných hodnôt, žijete v sebaklame, v identite, ktorá vás ničí. Dá vám príležitosť pouvažovať nad tým, kto naozaj ste a ako chcete žiť.

Chceli by ste sa na konci dňa miesto vyčerpania z toho, že robíte, čo vás nebaví cítiť vďačnosť, že robíte zmysluplné veci?

Túžite v sebe znovu objaviť radosť z každodenných činností, ktorým sa v živote venujete?

Venujte sami sebe čas, aby ste sa mohli zamyslieť nad tým, čo vám do života vráti stratenú rovnováhu, energiu a vnútorný pokoj, aby ste mali silu zvládnuť všetky povinnosti a výzvy, ktorým v živote čelíte.

Rezervujte si termín úvodnej konzultácie.

Služba zahŕňa:

  • analýza životnej situácie
  • definovanie požadovaného stavu
  • identifikácia kľúčovej oblasti pre zmenu
  • návrh stratégie pre dosiahnutie zmeny
  • Trvanie: 30 min
  • Forma: online
  • Cena: bezplatne

medzera

Máte otázku? Napíšte mi cez Kontaktný formulár a ozvem sa vám.