Keby si sa na seba dívala ako na hlavnú hrdinku svojho životného príbehu a každý deň svojho života by si vnímala ako dobrodružstvo s výzvami na zdolávanie, cítila by si sa inak ako práve teraz?

Vyskúšaj si to.

Predstav si, že by si mala moc navrhnúť si scenár toho, ako chceš fungovať a stvoriť si svet, v ktorom by si chcela žiť. Predstav si, že tvoje vnútorné konflikty by boli len hádanky a tvoji vonkajší nepriatelia múdrymi radcami, ktorí by ťa ich učili riešiť. A teraz si predstav, že by sa to mohlo stať skutočnosťou. A jediné, čo na to potrebuješ je čas. Poctivo venovaný čas sama sebe.

Pripravená?

Ak tvrdíš, že ho nemáš, tak v tvojom živote vládne chaos. Chaos, kvôli ktorému si nevieš správne usporiadať priority a zahrnúť do nich aj seba.

Začni dnes.

Stiahni si workbook Zrkadlo pre kráľovnú.

Každá cesta zmeny sa začína sebauvedomením. Pozrieť sa do zrkadla a uvedomiť si, čo naozaj chcem, čo mi to bráni dosiahnuť. Keď to pomenujem, dovolím svojej mysli pohnúť sa ďalej. Hľadať cestu k (seba)realizácii, na konci ktorej sa zo mňa stane sebavedomá žena. Vedomá si toho, čoho všetko som dokázala, koľko som toho zdolala a čo všetko som získala.

Workbook ti pomôže zamyslieť sa hlbšie nad

  • vnútorným konfliktom, ktorý riešiš,
  • scenárom, ktorý by si si priala,
  • svojimi schopnosťami, ktoré ťa robia výnimočnou,
  • vonkajším nepriateľom, ktorý ti vysáva energiu.